Media o VI Zlocie

Poniżej znajduje się część informacji jaka pojawiła się w mediach o VI Zlocie Pojazdów Militarnych „Operacja Wądół”:logo_phpBB[1]VI Zlot Pojazdów Militarnych-Lipiany 2010

Witam. Zamieszczam mały fotoreportaż ze zlotu w Lipianach (16-18 lipca). Może ktoś znajdzie na zdjęciu swoją maszynę, albo nawet siebie:)

więcej…


logo[1] VI ZLOT POJAZDÓW MILITARNYCH

„VI Zlot Pojazdów Militarnych„Operacja Wądół”, pod takim kryptonimem odbył się już po raz szósty, zlot pojazdów militarnych w Lipianach. Jego organizatorem było m.in. Stowarzyszenie Lipiański Klub Motorowy – Partyzanci. W trakcie trzydniowej zabawy można było zobaczyć paradę pojazdów militarnych, ulicami Lipian. ”

więcej…


m4089866[1]Zlot pojazdów militarnych w Lipianach

„Czołg T-55 AM Merida, KTO Rosomak, pojazdy gąsienicowe, motocykle z koszem, urale, uazy, gaziki, łaziki – od piątku w Lipianach trwa VI Zlot Pojazdów Militarnych pod kryptonimem „Operacja Wądół”.”

więcej…


8_igc_logo[1]VI Zlot Pojazdów Militarnych – fotorelacja

„W miniony weekend na Górach Skrzynkowskich koło Lipian nad jeziorem Wądół odbył się VI Zlot Pojazdów Militarnych. ”

więcej…


logo_gazetalubuska[1] VI Zlot Pojazdów Militarnych. Oj, działo się, działo… (zdjęcia)

„W miniony weekend na Górach Skrzynkowskich koło Lipian nad jeziorem Wądół odbył się VI Zlot Pojazdów Militarnych. Można było obejrzeć czołg T-55, transporter opancerzony Rosomak i inne pojazdy wojskowe, a także masę innych atrakcji – pisze gorzowski MM-kowicz Radziu”

więcej…


pyrzyckie24Lipiany: Operacja Wądół (galeria)

„Parada pojazdów wojskowych ulicami miasta, przejażdżki sprzętem bojowym i inscenizacje wojenne – to tylko niektóre z atrakcji, jakie miały miejsce w Lipianach podczas VI Zlotu Pojazdów Militarnych i Motocykli.”

więcej…


Lipiany 2010: Operacja „Wądół”

„Po raz pierwszy żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina wraz ze sprzętem uczestniczyli w VI Zlocie Pojazdów Militarnych i Motocykli, który odbywa się corocznie w Lipianach na terenie Gór Skrzynkowskich, nad jeziorem Wądół.”

więcej…


Operacja „Wądół” – Lipiany 2010

Po raz pierwszy żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej ze Szczecina wraz ze sprzętem uczestniczyli w VI Zlocie Pojazdów Militarnych i Motocykli , który odbywa się corocznie w Lipianach na terenie Gór Skrzynkowskich nad jeziorem Wądół.

więcej…


„Operacja Wądół”

17.07. Lipiany. W sobotę, po raz pierwszy żołnierze 12 Brygady Zmechanizowanej uczestniczyli w VI Zlocie Pojazdów Militarnych i Motocykli , który odbywa się corocznie na terenie Gór Skrzynkowskich nad jeziorem Wądół.

więcej…


 „Operacja Wądół”- Lipiany 2010.

„Operacja Wądół”- Lipiany 2010.Mimo swojego „ młodego wieku” zlot z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników militariów, techniki i historii wojskowej. Udział w imprezie jest bezpłatny zarówno dla uczestników militarnych, jak i niemilitarnych. Podczas zlotu prezentowane są sprzęty bojowe gryp rekonstrukcji historycznych oraz właścicieli zabytkowych pojazdów. kpt. J.Błaszczak

więcej…


Operacja Wądół ( reportaż )

Podczas zlotu zaprezentowano terenowe możliwości wojskowych pojazdów. Zlot odbył się nad jez. Wądół w górach Skrzynkowskich.

więcej…


VI ZLOT POJAZDÓW MILITARNYCH

„Operacja Wądół”, pod takim kryptonimem odbył się już po raz szósty, zlot pojazdów militarnych w Lipianach. Jego organizatorem było m.in. Stowarzyszenie Lipiański Klub Motorowy – Partyzanci. W trakcie trzydniowej zabawy można było zobaczyć paradę pojazdów militarnych, ulicami Lipian.

więcej…